rEVOLUTION

Zabieramy Cię w podróż, która będzie wyjątkową przygodą. Podróżą w głąb siebie, we własne wartości i przekonania, osobistą ewolucją. Daj się zaprosić J

W świecie potrzebującym zmian przedstawiamy kolekcję, która na nowo definiuje modę jako siłę przemieniającą, w której to, co nosimy na sobie, przestaje być zwykłym ubraniem, a staje się symbolem odrodzenia i ponownego odkrywania. Dołącz do rewolucji, w której zrównoważony rozwój, świadomość ekologiczna i rozwój osobisty zbiegają się w kalejdoskopie świadomego, optymistycznego i rozwiniętego projektowania.

W tej kolekcji odkrywamy modę jako potężny czynnik transformacji, łącząc zrównoważony rozwój i unikalny design z żywym rock'n'rollem inspirowanym wyrazistym stylem miasta. Ubrania stają się symbolami zmian, odkrywania na nowo i nieograniczonych możliwości wyrażania siebie.

W sercu naszej kolekcji jest zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasze ekologiczne, naturalne i pochodzące z recyklingu tkaniny są zobowiązaniem do odpowiedzialności za środowisko, za nas samych.  

Każdy element jest starannie dobrany i zaprojektowany – dwustronny lub taki, który można układać warstwowo i dowolnie przekształcać odpinając poszczególne elementy, dzięki czemu możesz bez wysiłku zmieniać swój styl. Konfigurowalne akcenty pozwalają wyrazić swoją indywidualność, dzięki czemu każda rzecz jest wyjątkowa.

rEvolution to nie tylko moda – chodzi o przemianę. Kolekcja niesie ze sobą przesłanie optymizmu, wezwanie do działania i symbol świadomego konsumpcjonizmu. W zabawny sposób nawiązuje do wywrotowości i psychodelii, za pomocą mistycznych symboli i znaków, które zapraszają Cię do wyruszenia w podróż osobistej ewolucji. Fantazyjne elementy i żywe akcenty dodają odrobiny optymizmu, tak potrzebnego nam wszystkim. rEvolution rezonuje dynamiczną energią zmian, potencjałem nowych możliwości i elektryzującym duchem lepszej przyszłości; rewolucja przemysłu i ewolucja samego siebie.

Kolekcja rEVOLUTION to pierwsza kolekcja, którą dla marki QПШ przygotowała Marta B. Polka, wychowana i wykształcona w Wielkiej Brytanii, od 20 lat mieszkająca i kreująca w Nowym Jorku. W sercu ikonicznego miasta mody stworzyła kolekcję, która tchnęła w markę QПШ nową energię, a w której nasze DNA pozostało niezmienione i jest wyczuwalne w każdym elemencie.

Współpraca z tak utalentowaną projektantką, która na co dzień pracuje z największymi globalnymi markami a podjęła decyzję o współpracy z marką QПШ to dla nas ogromne wyróżnienie.

Cieszymy się, że ta wyjątkowa kolekcja już niebawem będzie mogła zaistnieć na ulicach miast!

Join the rEVOLUTION!

Fotografka: DOROTA SZULC
Stylizacja: MARTA B/ MAX WIŚNIEWSKI / EWELINA RYDZYŃSKA
Makeup MAGDA ATKINS
Włosy: KRZYSZTOF PIĄTEK
Model: ADRIAN WŁODARSKI (Rebel Models)
Modelka: KAROLINA SIKORSKA (Model Plus)
Produkcja: ANIA BOROWSKA/ART WORKS, ANGELIKA TARGOSIŃSKA
Scenariusz / Reżyer: PAWEŁ GRABOWSKI/ WOW PICTURES
Video by: PAWEŁ GRABOWSKI/ WOW PICTURES
asystent operatora: NOEL KOTELA
kolorystycja: PIOTR PUTKO