DZIEŃ DZIECKA BY QΠШ

Dzień Dziecka by QΠШ
fot. Patryk Bułhak

 

Zrób sobie Dzień Dziecka - czyli wolne od powagi, obowiązków, płatności... Należy Ci się! Z okazji Dnia Dziecka Robert Kupisz po raz drugi prezentuje specjalną linię koszulek dla dorosłych inaczej, w której główne role odgrywają humor, dystans do siebie i szczytny cel. Robert wraz z całym zespołem postanowili podzielić się sukcesem i przekazać 50% dochodu ze sprzedaży t-shirtów “Dzień Dziecka by Qπш”na fundację Robinson Crusoe, zajmującej się usamodzielnianiem i wszechstronnym wspieraniem młodzieży z instytucji opieki zastępczej (domy dziecka, rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka) zagrożonej wykluczeniem społecznym. Podopieczni Fundacji potrzebują wsparcia zarówno w obszarze umiejętności społecznych jak i emocji.

Celem programu Fundacji jest zwiększenie możliwości zatrudnienia młodych ludzi, którzy mają utrudniony start w dorosłe życie poprzez podniesienie poziomu ich umiejętności społecznych, kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie doświadczenia. Wychowankowie i podopieczni Fundacji Robinsona Crusoe – Robinsonowie – biorą udział w praktykach zawodowych realizowanych w wybranych firmach, które pozwolą im na zdobycie nowych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.

Ubiegłoroczna kampania pozwoliła osiągnąć zysk, dzięki któremu Fundacja Robinson Crusoe, po dwuletniej przerwie, mogła ponownie wystartować z zajęciami Wehikułu Usamodzielnienia w Zawierciu. Przekazany dochód wspomógł program dla młodzieży z trudnych środowisk, wkraczającej w dorosłe życie. Wraz z Fundacją dziękujemy wszystkim, którzy zakupili koszulkę “Dzień Dziecka by Qπш”!

Każdy z Was może pomóc podopiecznym fundacji kupując specjalnie zaprojektowany przez Roberta Kupisza t-shirt. W tegorocznej edycji koszulki “Dzień Dziecka by Qπш” dostępne będą w kolorach: czarnym, różowym i khaki. Koszulki “Dzień Dziecka by Qπш” dostępne będą w butikach firmowych w Warszawie (ul. Mokotowska 48 i Galeria Mokotów) oraz w Gdyni (C.H. Klif)

Dzięki Tobie kolejny Robinson opuści swoją wyspę!