QΠШ [Q-Pi-Sh] to polska marka odzieżowa założona w 2011 roku przez Roberta Kupisza i Anię Borowską. Marka jest realizacją życiowych pragnień o posiadaniu marki modowej i projektowaniu kolekcji, które nie tylko zaspokoją estetykę, ale także komfort najbardziej wymagających klientów. Ubrania, które proponuje marka QΠШ charakteryzują się nie tylko wyjątkowym designem i najwyższą jakością, są także niezwykle komfortowe w noszeniu. Realizacją tego marzenia była premiera 17 marca 2011 roku, kiedy to marka QΠШ zadebiutowała na polskim rynku modowym pokazem rockowo-grunge'owej kolekcji, która natychmiast znalazła swoich lojalnych fanów. Pojedyncze egzemplarze z kolekcji, początkowo noszone przez znajomych Ani i entuzjastów Roberta, szybko zastąpiła regularna produkcja oraz otwarcie pierwszego i kolejnych butików marki.
Marka QΠШ charakteryzuje połączenie streetwear'u oraz stylu grunge i rockowego, którymi można się bawić i używać wyobraźni, zestawiać ze sobą . Liczy się niepowtarzalność, bycie autentycznym i wolnym. Dążenie do wolności i niepoddawanie się utartym konwenansom, wsłuchiwanie się we własny instynkt, są wartościami, które współwłaściciele marki QΠШ bardzo cenią 
Obok regularnych sezonowych kolekcji, marka QΠШ ma w swojej ofercie linię QΠШ Forever, na którą składają się najbardziej charakterystyczne i ponadczasowe evergreeny, linię QΠШ Activewear z odzieżą sportową oraz QΠШ Kids z ofertą dla najmłodszych entuzjastów marki.
Rozwój i sukces firmy pozwolił także na zaangażowanie marki Qπш oraz osobiście Ani i Roberta w działalność charytatywną. Przykładami są akcja “Dzień Dziecka” we współpracy z Fundacją Robinson Crusoe, coroczne wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udział w BRA DAY Polska, akcji zajmującej się szerzeniem wiedzy odnośnie profilaktyki raka piersi oraz wiedzy na temat metod i możliwości leczenia i zwiększanie świadomości na temat rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii czy wsparcie filmu dokumentalnego "Bez Retuszu" oraz kampanii uświadamiającej kobietom chorym na raka, jak oswoić to trudne doświadczenie i znaleźć sposób na jego przetrwanie.