1. W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

Nasz sklep internetowy umożliwia następujące sposoby płatności:

• karta kredytowa: VISA lub MasterCard
• przez pośrednika Przelewy24 – udostępnia on szybkie przelewy internetowe, płatność BLIK oraz Apple Pay i Google Pay
• PayPal
• gotówka do rąk kuriera – opcja jest dostępna przy dostawie pobraniowej za pośrednictwem DHL, przy zamówieniu na kwotę powyżej 500 zł.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda Ci się opłacić zamówienia od razu, to nie zostanie ono złożone w naszym systemie – to oznacza, że produkty wciąż są dostępne i możesz po prostu powtórzyć cały proces. 

Zamówienia mogą być opłacone z góry w walutach: PLN, EUR, USD. W wypadku płatności za pobraniem kurier przyjmuje jedynie PLN.

 

2. Jaki jest sposób i koszt dostawy?

Realizujemy dostawy zakupionych towarów na terenie kraju za pośrednictwem firm kurierskich bądź usługi Paczkomatów InPost. Dla zamówień na kwotę powyżej 500 zł, dostawa jest bezpłatna.

Dostępne opcje oraz koszt usług dostawy na terenie Polski:

•       przesyłka kurierska DHL 15 zł brutto

•       przesyłka kurierska InPost Express 12 zł brutto

•       usługa Paczkomatu InPost 11 zł brutto

Istnieje również możliwość wysłania towaru za granicę za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL:

•       Opcja I: 40 PLN/ 10 EUR/ 11 USD
Austria, Belgia, Czechy, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Węgry

•       Opcja II: 55 PLN/ 13 EUR/ 15 USD
Chorwacja, Francja, Monako, Włochy

•       Opcja III: 85PLN/ 20 EUR/ 24 USD
Bułgaria, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Portugalia, Rumunia

•       Opcja IV: 100 PLN / 23 EUR / 27 USD
Watykan

•       Opcja V: 110 PLN / 25 EUR / 30 USD
Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Litwa, Malta, Szwecja, Łotwa

•       Opcja VI: 135 PLN / 31 EUR / 37 USD
Andora, Gibraltar, Guernsey, Jersey, Liechtenstein, Norwegia, San Marino, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Turcja, Wyspy Kanaryjskie

•       Opcja VII: 145 PLN / 34 EUR / 40 USD
Albania, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Kosowo, Macedonia, Mołdawia, Serbia, Ukraina

•       Opcja VIII: 150 PLN / 35 EUR / 40 USD
Grenlandia, Islandia, Izrael, Kanada, Meksyk, Wyspy Owcze

•       Opcja IX: 155 PLN / 36 EUR / 42 USD
Arabia Saudyjska, Armenia, Azerbejdżan, Bahrajn, Chiny, Gruzja, Hongkong, Indie, Indonezja, Japonia, Jordania, Katar, Korea Południowa, Kuwejt, Oman, Singapur, Tajlandia, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie

•       Opcja X: 175 PLN / 41 EUR / 48 USD
Pozostałe kraje


Większość przesyłek kurierskich na terenie Polski dostarczana jest kolejnego dnia po przekazaniu paczki kurierowi. W niektórych przypadkach termin dostarczenia może wydłużyć się do trzech dni. Jeśli jednak dłużej oczekujesz na przesyłkę, to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 786 100 123 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

3. Kiedy wyślecie moje zamówienie?

Od momentu zatwierdzenia zamówienia w naszym sklepie skompletujemy je i przygotujemy do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych. Jeśli złożysz zamówienie w sobotę, niedzielę czy inny dzień ustawowo wolny od pracy wysyłka nastąpi pierwszego dnia roboczego po złożeniu przez Ciebie zamówienia.

O przekazaniu paczki w ręce firmy kurierskiej zostaniesz poinformowany mailowo na ten sam adres, który jest powiązany z Twoim zamówieniem.

Jeżeli z jakiegoś powodu skompletowanie Twojego zamówienia będzie wymagało od nas więcej czasu to damy Ci znać mailowo lub telefonicznie.

 

4. Czy za zakupy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, oczywiście – wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz taka opcję i podasz nam wszystkie dane niezbędne do jej wystawienia.

 

5. Czy jest możliwa dostawa na wskazaną przeze mnie godzinę? Czy kurier skontaktuje się ze mną przed doręczeniem paczki?

Kiedy paczka będzie w rękach przewoźnika, otrzymasz od nich maila informującego, że mają coś dla Ciebie – będzie w nim podany przewidywany termin doręczenia, często wraz z przedziałem godzinowym, natomiast niestety kurierzy nie mają obowiązku dzwonić do odbiorcy przed doręczeniem paczki.

 

6. Co mam zrobić, jeśli otrzymam uszkodzona przesyłkę?

Jeżeli przesyłka dotrze do Ciebie uszkodzona, to absolutnie nie odbieraj jej od kuriera. Mamy pewność, że wszystkie nasze paczki są pakowane szczelnie i wychodzą od nas w stanie nienaruszonym. Poproś kuriera o spisanie protokołu szkody.