QΠШ x TIFFI WINTER 2021

QΠШ x TIFFI 2020/21
fot. Agata Serge

 

Na życzenie klientów wracają kultowe kurtki z kolekcji QΠШ x TIFFI!

W zeszłym sezonie QΠШ Robert Kupisz po raz pierwszy połączył siły z marką TIFFI. W sezonie jesień zima 2020/21 marki wznawiają kolekcję kurtek, kamizelek i płaszczy, które podbiły serca fanów nonszalanckiego stylu QΠШ.

"Popularność kolekcji przeszła nasze oczekiwania. Klienci obu marek byli nią zachwyceni! Dostaliśmy dużo informacji od klientów, że niestety nie zdążyli kupić wymarzonych modeli z powodu braku rozmiaru, dlatego na ich prośbę zdecydowaliśmy się wyprodukować kolejną partię kolekcji i przywrócić ją do sprzedaży w tym sezonie. Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy będą zadowoleni i uda im się w końcu kupić produkt na który czekali.” - o współpracy opowiada Ania Borowska, Prezes marki QΠШ Robert Kupisz.

Skierowana do kobiet i mężczyzn kolekcja QΠШ x TIFFI to kurtki, kamizelki i długie płaszcze w charakterystycznym dla QΠШ Robert Kupisz stylu. Poszczególne modele uszyto z ortalionu z nadrukiem zmultiplikowanego logo QΠШ, inne natomiast zdobią naszywki z rozpoznawalnym znakiem firmowym. Kurtki i kamizelki wypełnione zostały najwyższej jakości puchem (80% puch, 20% pierze). W kolekcji dominują kolory charakterystyczne dla QΠШ Robert Kupisz szarości, pudrowy róż i czerń. Tegoroczna odsłona kolekcji została uzupełniona o najpopularniejszy model kamizelki z ozdobnymi zamkami w nowej odsłonie kolorystycznej.

Kolekcję QΠШ x TIFFI ilustrują dynamiczne zdjęcia autorstwa Agaty Serge. Do udziału w sesji Robert Kupisz zaprosił modelkę Karolinę Warzechę i Rafała Jonkisza – akrobatę i Mistera Polski 2015. Efektem współpracy są pełne energii zdjęcia stylowej pary na tle kolorowych konstrukcji z kontenerów morskich.


Fotograf: Agata Serge
Modelka: Karolina Warzecha / Model Plus
Model: Rafał Jonkisz
Makijaż i włosy: Koleta Gabrysiak
Stylista: Robert Kupisz
Digi Tech: Adam Słowikowski
Asystent fotografa: Zuza Gołaś
Produkcja: Krzysztof Malinowski / KM Media, Ania Borowska / Art Works

 

Uzupełnieniem zdjęć jest zaskakujący film pomysłu Pawła Grabowskiego z WOW Pictures.

 

Kamera i montaż: Paweł Grabowski / WOW Pictures
Asysta: Klaudia Kozik, Natalia Barańska
Postprodukcja: Piotr Putko