QΠШ X TIFFI WINTER 2020

fot. Jan Kriwol

 

QΠШ Robert Kupisz połączył siły z marką TIFFI i stworzył kolekcję kurtek, płaszczy i kamizelek na sezon jesień-zima 2019/20.

TIFFI to marka odzieżowa, która na polskim rynku dostępna jest od 2003 roku. W jej ofercie oprócz lifestylowych kolekcji dla kobiet, dominują głównie okrycia wierzchnie. W sezonie jesień-zima 2019/2020 marka zaprosiła do współpracy Roberta Kupisza. Efektem współpracy jest kolekcja jesienno-zimowych okryć wierzchnich.

"W tym sezonie chcieliśmy zaskoczyć nasze klientki i zaproponować im coś zupełnie nowego. Kolekcje marki QПШ Robert Kupisz zawsze przykuwały naszą uwagę. Uważamy, że Robert to najciekawszy i najodważniejszy Projektant na polskim rynku, dlatego zdecydowaliśmy o rozpoczęciu wspólnego projektu. Robert Kupisz stworzył awangardową kolekcję, która wpasowuje się najnowsze trendy i jesteśmy przekonani, że przypadnie do gustu naszym klientkom tak bardzo, jak nam.” - o współpracy opowiada Krzysztof Grabowski, Prezes marki TIFFI.

Skierowana do kobiet i mężczyzn kolekcja QΠШ x TIFFI to kurtki, kamizelki i długie płaszcze. Projektant zachował swój styl i stworzył nową odsłonę swoich ulubionych modeli okryć na jesień i zimę.

„Współpraca z TIFFI to dla nas szansa na dotarcie do szerszego grona klientów. Zależało nam przede wszystkim na tym, aby finalny produkt był najwyższej jakości. TIFFI, jako producent kolekcji, nam to zagwarantowało. Nasza współpraca nie oznacza, że jako marka QΠШ Robert Kupisz rezygnujemy z produkcji okryć wierzchnich w naszej kolejnej kolekcji na jesień-zima 2020/21, która będzie miała premierę pod koniec listopada. W naszej ofercie nadal będą one dostępne, ale w limitowanych ilościach, jak dotychczas.” – opowiada Robert Kupisz

W kolekcji znajdziemy luźne kamizelki i kurtki z charakterystycznymi dla QΠШ Robert Kupisz ozdobnymi zamkami. Poszczególne modele uszyto z ortalionu z nadrukiem zmultiplikowanego logo QΠШ, inne natomiast zdobią naszywki z rozpoznawalnym znakiem firmowym. Kurtki i kamizelki wypełnione zostały najwyższej jakości puchem (80% puch, 20% pierze). W kolekcji dominują kolory charakterystyczne dla QΠШ Robert Kupisz szarości, pudrowy róż i czerń.

Klimat kolekcji QΠШ Robert Kupisz x TIFFI ilustrują zdjęcia autorstwa Jana Kriwola. Pomysł na sesję wynika z produktu. Dzisiejsza moda, tak jak miksuje sylwetki damskie i męskie w trend unisex, tak samo łączy tendencje i style. Puchowa kurtka już dawno przestała służyć tylko do zimowych sportów. Stała się elementem popkultury, modowym must have i podstawą street style’u. Łączona z cekinową suknią staje się wieczorowa, z szortami jest strojem na chłodne letnie dni, a noszona wielowarstwowo pracuje z proporcjami sylwetki. Ubranie 360° - zawsze i wszędzie. Stąd pomysł wizualny na prezentację produktów - kosmiczny, wyabstrahowany i surrealny.

W stylizacjach wykorzystano ubrania z kolekcji marki QΠШ Robert Kupisz. Zdjęcia powstały na wapiennym klifie na wybrzeżu Sycylii.

Fotograf: Jan Kriwol
Fashion Director: Hartwig Fashion
Art Director: Zuza Słomińska
Video: Szymon Gosławski
Modelka: Małgorzata Kluz / Division
Model: Stanisław Bielawa / Division
Make up/włosy: Anna Słowińska
Stylista: Marta Kalinowska/Hartwig Fashion
Asystent fotografa: Łukasz Kuś
Retusz: Iza Zembrzuska