TANGO AW 2016

Kampania TANGO by Qπш Robert Kupisz Zima 2016/17

Twarzami kampanii TANGO zima 2016/17 marki Qπш Robert Kupisz  zostali zjawiskowa Edyta Zając i… Robert Kupisz. „Prywatnie noszę wyłącznie ubrania swojego projektu i tak naprawdę nieoficjalnie od początku jestem ambasadorem swojej marki. Tańczyłem przez 22 lata i taniec nadal jest moją wielką pasją. W kampanii zależało nam na pokazaniu emocji, które towarzyszą tancerzom i wiedziałem, że będę w tym temacie naturalny. Natomiast z Edytą znamy się i lubimy od wielu lat. Otwierała pokaz kolekcji TANGO, a prywatnie jest też naszą klientką. Zaprosiłem ją do udziału w kampanii, bo jej zjawiskowa uroda i dojrzałość emocjonalna pasowała nam do klimatu, który chcieliśmy przedstawić na zdjęciach. Okazało się, że Edyta ma także duży talent taneczny i świetnie się razem bawiliśmy.”

Sesja odbyła się na dachu jednego z budynków w centrum Warszawy. „Dotychczasowe kampanie w większości powstawały w warunkach studyjnych. Tym razem zależało mi na tym, żeby kolekcję pokazać w otwartej przestrzeni miejskiej.” – mówi Robert Kupisz. Do współpracy zaprosił Zuzę Krajewską. „Zuza to silna kobieta z bloku z „wielkiej płyty” i dobrze czuje streetowe klimaty.”

Na zdjęciach Edyta i Robert w tanecznych pokaz prezentują stylizacje, które łączą tematy taneczne ze sportowymi utrzymanymi w klimacie charakterystycznym dla marki.

Uzupełnienie kampanii stanowi film autorstwa Piotra Dębskiego.

Kolekcja TANGO zima 2016/17 dostępna jest w butiku internetowym www.robertkupisz.com oraz w butikach stacjonarnych.

Dyrektor Artytstyczny / Zdjęcia: Zuza Krajewska
Modelka: Edyta Zając / Model Plus
Model: Robert Kupisz
Stylizacja: Ewelina Gralak
Make up: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Michał Bielecki/Warsaw Creatives
Producent: Art Works Sp. z o.o.
Film: Piotr Dębski