QΠШ KIDS ZIMA 2023/24

QΠШ KIDS ZIMA 2023/24
fot. Aneta Zamielska

Kolekcja Qπш KIDS ZIMA 2023/24 to nowa propozycja Projektanta Roberta Kupisza dla młodych pasjonatów mody i streetwear'u.
Kolekcja jest odzwierciedleniem wybranych projektów z aktualnej kolekcji New Romantic QΠШ Robert Kupisz dla dorosłych. Głowną inspiracją do stworzenia kolekcji jest powrót do stylu lat 80-tych, którą Projektant zinterpretował na swój własny, indywidualny sposób.

W kolekcji znajdziemy charakterystyczne nadruki z rombów oraz wypalane ozdobne logo w odcieniach klasycznej dresowej szarości, granatu i czerni

Kolekcja Qπш KIDS ZIMA 2023/24 to przede wszystkim wygoda. W tym sezonie stawiamy na oversize’owe bluzy z kapturem, wygodne spodnie dresowe, t-shirty z krótkim i długim rękawem. Nie zabraknie także ciepłych czapek beanie i szalika, który jest nowością w dzięciecym wydaniu.

Cała kolekcja Qπш KIDS została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości dzianin posiadających międzynarodowy certyfikat OEKO-TEX Standard 100 i „Bezpieczny dla dziecka” Polskiego Instytutu Włókiennictwa. Oba certyfikaty gwarantują, że ubrania są bezpieczne dla środowiska i człowieka, nie zawierają szkodliwych chemikaliów i potwierdzają one czystość wyrobów na wszystkich etapach produkcyjnych, od surowców do gotowych produktów.

Autorką zdjęć wizerunkowych jest Aneta Zamielska, która sfotografowała bohaterów sesji w parku miejskim – gdzie mali wielbiciele luźnego stylu czują się najlepiej.

Kolekcja Qπш KIDS Zima 2023/24 już dostępna w sprzedaży na robertkupisz.com

Zdjęcia: Aneta Zamielska

Modele: Iwo, Alan, Emma, Nela, Hania